Christian Fredrik Svensson marinmålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SVENSSON (1834-1909): Marint motiv, signerad, olja på pannå, ca 29x46 cm

Smärre ytslitage

834339

2020-11-07