1 500 SEK
2 000 SEK
ARMBANDSUR, diverse märken, dam- och herrarmbandsur samt fickur, bl a Seiko, Certina m.fl.
Skador, bruksslitage och repor, ej genomgångna, SAV garanterar ej funktionen
834344
2020-11-09
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här