Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
ULRIK STRÖMBERG, olja på duk, signerad a tergo "Lidköping på 1880 talet Ulrik Strömberg, 54x83 cm.
Något slitage samt lite krackelyr.
834346
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här