Ulrik Strömberg olja på duk

Ulrik Strömberg olja på duk
Ulrik Strömberg olja på duk
Ulrik Strömberg olja på duk
Ulrik Strömberg olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ULRIK STRÖMBERG, olja på duk, signerad a tergo "Lidköping på 1880 talet Ulrik Strömberg, 54x83 cm.

Något slitage samt lite krackelyr.

834346

2020-11-16