Gösta Werner

Gösta Werner
Gösta Werner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1989): "Kath", signerad a tergo, akvarell med blyerts, 27x16 cm

834352

2020-11-02