Jaeger-LeCoultre herrarmbandsur

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, stål, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 1947, cal 813, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 33 mm, originaletui

"Selection, klockor"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador

834355

2020-11-29