Carl -Erik Johansson soffa Bejra möbel

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL-ERIK JOHANSSON, soffa, "Böja", Bejra Möbel AB, Tibro, 1900-talets andra hälft, stomme av teak, lösa plymåer i svart skinn, längd ca 190 cm

Bruksslitage, märken förekommer, sittdelar saknas

834359

2020-11-09