Carl-Erik Johansson fåtöljer ett par Bejra

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL-ERIK JOHANSSON, fåtöljer ett par, "Böja", Bejra Möbel AB, Tibro, 1900-talets andra hälft, stomme av teak, lösa plymåer i svart skinn

Bruksslitage, märken förekommer, sittdelar saknas

834360

2020-11-08