Bordslampa Murano

Bordslampa Murano
Bordslampa Murano
Bordslampa Murano
Bordslampa Murano
Bordslampa Murano
Bordslampa Murano

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAOLO VENINI, "Mushroom", Murano 1960-tal, stomme i glas, höjd ca 27 cm, diameter 25 cm

Ingår i temaauktionen Belysning

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen.
Ej funktionstestad

834363

2020-11-05