Bordslampa Schauer Wien

Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien
Bordslampa Schauer Wien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUDOLPH PODANY, bordslampa, 1900-talets första hälft, Schauer Vienna, dekor i form av 3 flickor i ringdans, signerad och märkt Depose 2175, höjd inklusive lamphållare ca 47 cm

834365

2020-11-02