Tillbaka till katalog

Jaeger-LeCoultre damarmbandsur

Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur
Jaeger-LeCoultre damarmbandsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

JAEGER-LECOULTRE, damur, stål, 1960-tal, manuell, safirglas, boettnr. 1198602, läderarmband, originalspänne i stål, 22x35 mm

"Selection, klockor"

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

834366

Datum:

2020-11-29