Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 1950/60-tal, teakfanér, genombrutna gavlar, svärtade, lodor samt skåp, uppfällbar klaff, höjd ca 170, 165x40 cm, nyckel finns
Bruksslitage
834375
2020-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här