Jaeger-LeCoultre Reverso damarmbandsur
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JAEGER-LECOULTRE, damur, Reverso, stål, ca 2017, quartz, safirglas, boettnr. 260.847, serienr. 3081787, originallänk, 19,5x33 mm, inner-ytterbox, certifikat, extra länkbitar
"Selection, klockor"
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor, bruksslitage
834380
2020-11-29