Jaeger-LeCoultre Reverso damarmbandsur

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JAEGER-LECOULTRE, damur, Reverso, stål, ca 2017, quartz, safirglas, boettnr. 260.847, serienr. 3081787, originallänk, 19,5x33 mm, inner-ytterbox, certifikat, extra länkbitar

"Selection, klockor"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, repor, bruksslitage

834380

2020-11-29