Teckning 1800-tal

Teckning 1800-tal
Teckning 1800-tal
Teckning 1800-tal
Teckning 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Kollage med kringskuren gravyr freställande Carl Michael Bellman, runt omkring med teckning och text, bildyta ca 13,5x7,5 cm

Fuktfläck

834391

2020-11-02