Serveringsvagn funkis

Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis
Serveringsvagn funkis

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1930/40-tal, stomme i metall, brickor i betsat trä, höjd ca 72, 69x39 cm

Smärre slitage, färgfläck

834394

2020-11-05