Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RÖKBORD, 1930/40-tal, funkis, stomme ab bonad björk, toppen med glasskiva, höjd ca 57, 66x48 cm

Bruksslitage

834396

2020-11-07