Teservis Ostindia
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RÖRSTRAND, servis, 49 dlr, "Ostindia", bestående av: 12 mattallrikar, 2 djupa tallrikar, 7 förrättstallrikar, 9 assietter, 2+2 uppläggningsfat, 2 salt samt pepparkar, 3 buljongkoppar med fat, 7 tekoppar med fat, 1 mindre serveringsskål, 2 mindre fat
Smärre slitage, enstaka nagg
834410
2020-11-06