OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2020-11-05
834424
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, olja på pannå, signerad Y Östberg, bildmått ca 42x39 cm