Tapio Haili träsnitt

Tapio Haili träsnitt
Tapio Haili träsnitt
Tapio Haili träsnitt
Tapio Haili träsnitt
Tapio Haili träsnitt
Tapio Haili träsnitt
Tapio Haili träsnitt
Tapio Haili träsnitt

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

TAPIO HAILI (1927-1986) fiskar, signerad samt daterad -58, träsnitt, K.V., 32x40 cm

834426

2020-11-22