Sängbord jugend

Sängbord jugend
Sängbord jugend
Sängbord jugend
Sängbord jugend
Sängbord jugend
Sängbord jugend
Sängbord jugend
Sängbord jugend
Sängbord jugend
Sängbord jugend

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-talets början, jugend, med stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 76, 40x40 cm

Smärre ytskador o nagg

834429

2020-11-02