Arthur Heickell oljemålning

Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning
Arthur Heickell oljemålning

Klubbat för:

75 EUR

Utropspris

200 EUR

ARTHUR HEICKELL (1873-1958): Landskap, signerad, olja på duk, 60x50 cm

834437

2020-11-22