Karmstol Danmark
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1900-talets mitt, teak, märkt Made in Denmark Hovmand-Olsen, svart läderklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Kraftigt slitage, senare tvärslå undertill, kompletterad, klädsel med slitage
834452
2020-11-06