Karmstol Danmark

Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark
Karmstol Danmark

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARMSTOL, 1900-talets mitt, teak, märkt Made in Denmark Hovmand-Olsen, svart läderklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Zustandsbeschreibung

Kraftigt slitage, senare tvärslå undertill, kompletterad, klädsel med slitage

834452

2020-11-06