Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUBBELPIPIG BLISSINGEBÖSSA, 1800-talets andra hälft, slaglås, detaljer i mässing, längd 118 cm
Slitage, anlupen, maskstungen, skada
834456
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här