SCHATULL

SCHATULL
SCHATULL
SCHATULL
SCHATULL
SCHATULL
SCHATULL
SCHATULL
SCHATULL
SCHATULL
SCHATULL

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, med serveringsbestick, nysilver, ca 145 dlr, schatull fanérat med teak, besticken stämplade Made in UK, höjd på schastullet ca 21, 41x31 cm

Bruksslitage

834462

2020-11-09