Murano

Murano
Murano
Murano
Murano
Murano
Murano
Murano
Murano
Murano
Murano
Murano
Murano

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MURANO, 7 delar, glas, bl a skål, millefiori, 1960-70-tal, samt svampar, osignerade, höjd ca 4-19 cm

Smärre slitage

834484

2020-11-02