Damskrivbord rokokostil

Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil
Damskrivbord rokokostil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMSKRIVBORD, fanerat med mahogny, omkring år 1900, rokokostil, stenskiva, gallerkant i mässing, utdragbar skiva, höjd ca 75-96, 78x37 cm

Fanerskador, dragknopp saknas

834487

2020-11-02