Limoge

Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge
Limoge

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIMOGE, 11 delar, porslin, dosor, brosch, flakonger, vaser, skål med lock, höjd ca 2-19 cm, 1800/1900-tal.

Smärre slitage

834488

2020-11-02