SÄNGBORD
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SÄNGBORD, 3 st, 1950-tal samt ett från slutet av 1900-talet teakfanér med svärtade gavlar varav ett bemålat i vitt med glasskiva, höjd ca 50, 33x46, respektive höjd 54, 43x33 cm
Bruksslitage
834492
2020-11-06