SÄNGBORD

SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÄNGBORD, 3 st, 1950-tal samt ett från slutet av 1900-talet teakfanér med svärtade gavlar varav ett bemålat i vitt med glasskiva, höjd ca 50, 33x46, respektive höjd 54, 43x33 cm

Bruksslitage

834492

2020-11-06