Madeleine Pyk litografi
2020-11-06
834493
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): komposition, färglitografi, signerad, E.A, bildyta ca 33x25 cm
Ej examinerad ur ram