Arkitektbord Nike

Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike
Arkitektbord Nike

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKITEKTBORD/RITBORD, "Nike", Eskilstuna, 1900-talets mitt, delvis hammarlackerad metall, hydrauliskt höj- och sänkbart stativ, bordsskiva medföljer, höjd ca 100, bordsskiva 203x90 cm

Ej orginalskiva, repor, slitage

834496

2020-11-04