Emma Toll

Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMMA TOLL (1847-1917): "Frösön", signerad Emmat Toll, akvarell, bildstrl ca 15x29 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

834499

2020-12-06