Fåtölj barockstil 1900-tal

Fåtölj barockstil 1900-tal
Fåtölj barockstil 1900-tal
Fåtölj barockstil 1900-tal
Fåtölj barockstil 1900-tal
Fåtölj barockstil 1900-tal
Fåtölj barockstil 1900-tal
Fåtölj barockstil 1900-tal
Fåtölj barockstil 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMFÅTÖLJ, barockstil, 1900-tal, ek, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

834501

2020-11-13