Ring 18 k röd/vitguld
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RING, 18 k röd/vitguld, spiralvriden dekor, firma Tännler, Zürich, finska importstämplar av A.Tillander, Helsingfors 1960/70-tal (årsstämpel otydlig), ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 16,1 g
Bucklor, bruksslitage
834531
2020-11-09