Lisa Larson figuriner 4 st

Lisa Larson figuriner 4 st
Lisa Larson figuriner 4 st
Lisa Larson figuriner 4 st
Lisa Larson figuriner 4 st
Lisa Larson figuriner 4 st
Lisa Larson figuriner 4 st
Lisa Larson figuriner 4 st
Lisa Larson figuriner 4 st

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, figuriner, 4 st, Gustavsberg, ur serien "Advent", stjärngosse, tomte, lucia samt tärna, stämplade undertill, höjd ca 10-17 cm

Bruksslitage

834543

2020-11-09