Takarmatur Art Deco

Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, frostat glas, 1930-tal, Art Deco, stomme i krom, tre ljuspunkter, höjd ca 53, diameter 40 cm

Nagg

834553

2020-11-04