Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1900-tal, rokokostil, stoppade dynor, plyschklädsel, längd ca 140 cm, sitthöjd ca 43 cm
Smärre slitage, smutsfläckar, enstaka skav
834561
2020-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här