Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1900-tal, rokokostil, stoppade dynor, plyschklädsel, längd ca 140 cm, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage, smutsfläckar, enstaka skav

834561

2020-11-06