Bordslampa Stig Lindberg
2020-11-02
834571
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG LINDBERG, bordslampa, stengods, signerad Stig L, Gustavsbergs studiohand, höjd ca 26 cm
Bränningsdefekt/lagning