Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

2 000 SEK

SLAGBORD, furu, 1800-talets andra hälft, med låsbar låda, höjd ca 75, 94x41, slagen 67 cm, nyckel medföljer

Maskstunget, skivan med skruvar/förstärkning

834572

2020-11-04