Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad och daterad 1879, motiv med kvinna och hund, bildmått ca 33x17 cm
Bruksslitage,
834574
2020-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här