Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad och daterad 1879, motiv med kvinna och hund, bildmått ca 33x17 cm

Bruksslitage,

834574

2020-11-07