Oljemålning Olof Krumlinde

Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde
Oljemålning Olof Krumlinde

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Landskapsmotiv, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 49x68 cm

834578

2020-11-13