Formar koppar

Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar
Formar koppar

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

KOPPAR, 9 dlr, 1800/1900-tal, bestående av: bl a aladåbformar, pannor kastruller varav tre med lock, diameter ca 12-37 cm

Slitage, smärre stötskador

834579

2020-11-04