Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
KOPPAR, 9 dlr, 1800/1900-tal, bestående av: bl a aladåbformar, pannor kastruller varav tre med lock, diameter ca 12-37 cm
Slitage, smärre stötskador
834579
2020-11-04