GÖTEBORGSSTOLAR

GÖTEBORGSSTOLAR
GÖTEBORGSSTOLAR
GÖTEBORGSSTOLAR
GÖTEBORGSSTOLAR
GÖTEBORGSSTOLAR
GÖTEBORGSSTOLAR
GÖTEBORGSSTOLAR
GÖTEBORGSSTOLAR
GÖTEBORGSSTOLAR
GÖTEBORGSSTOLAR

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

GÖTEBORGSSTOLAR, 4 st, slutet av 1900-talet, mahognyfanér, textilklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

834582

2020-11-06