Klubbat för:
650 SEK
1 000 SEK
SKRIN, 1800-tal, ek, med snedställt lock, dekor av kompassros, höjd ca 21, 23x20 cm
Nyckel medföljer
Åldersreleterat bruksslitage
834592
2020-11-04