Skrin 1800-tal

Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal
Skrin 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

SKRIN, 1800-tal, ek, med snedställt lock, dekor av kompassros, höjd ca 21, 23x20 cm

Nyckel medföljer

Åldersreleterat bruksslitage

834592

2020-11-04