Oljemålning John Österlund

Oljemålning John Österlund
Oljemålning John Österlund
Oljemålning John Österlund
Oljemålning John Österlund

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN ÖSTERLUND (1875-1953): "Kvällsbrygga", signerad John Österlund, daterad 1933, olja på pannå, ca 30x39 cm

834594

2020-11-13