Barberarstol 1900-tal

Barberarstol 1900-tal
Barberarstol 1900-tal
Barberarstol 1900-tal
Barberarstol 1900-tal
Barberarstol 1900-tal
Barberarstol 1900-tal
Barberarstol 1900-tal
Barberarstol 1900-tal
Barberarstol 1900-tal
Barberarstol 1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBERARSTOL, 1940-tal, metallstomme, skinnklädsel, sitthöjd 53 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

834596

2020-11-06