Oljemålning Charles Moss

Oljemålning Charles Moss
Oljemålning Charles Moss
Oljemålning Charles Moss
Oljemålning Charles Moss
Oljemålning Charles Moss
Oljemålning Charles Moss
Oljemålning Charles Moss
Oljemålning Charles Moss

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHARLES MOSS (1860-1901): Fruktstilleben, signerad C.Moss, olja på pannå, ca 11x16 cm

834616

2020-11-13