Tavla sidenbroderi 18/1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVLA, 18/1900-tal, sidenbroderi, blomstermotiv, ca 27x25 cm

Skador

834619

2020-11-13