Ask med lock Italien

Ask med lock Italien
Ask med lock Italien
Ask med lock Italien
Ask med lock Italien
Ask med lock Italien
Ask med lock Italien
Ask med lock Italien
Ask med lock Italien

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK MED LOCK, alabaster, Italien 1970-tal, mässingskant, botten med ristad märkning "209/5 Italy", höjd ca 9, diameter 14 cm

Slitage

834624

2020-11-04