Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, 3-mastad bark till havs, olja på pannå, ca 19x24 cm
Retusch, ram med skada
834626
2020-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här